علوم داده

داده های بزرگ

تولید حجم بسیار انبوهی از اطلاعات باعث شده تا مباحثی از قبیل ذخیره سازی، تحلیل، جستجو، بازیابی و اشتراک گذاری داده ها به یکی از چالش های سازمان های بزرگ تبدیل گردد به نحوی که این سازمان ها به دنبال استفاده از روش ها و رویکردهای جدیدی برای مدیریت، کنترل و پردازش این حجم از داده ها باشند. در این راستا شرکت "گسترش فناوری آروند" با در اختیار داشتن متخصصین و کارشناسان زبده ضمن بررسی نیازها و مشکلات کسب و کار سازمان شما در حوزه علوم داده، با ارئه بهترین راهکار داده های بزرگ و پیاده سازی آن باعث تولید ارزش های مبتنی بر داده در سازمان شما خواهد گردید.

دریافت لیست خدمات تفصیلی و پیشنهادات

تاریخ:دوشنبه 16 اسفند 1395

داده کاوی

امروزه در اكثر سازمان ها، داده‌ها به سرعت در حال جمع آوری و ذخیره شدن می باشند، اما استفاده از این داده ها در اغلب موارد کار راحتی نبوده و اطلاعات استخراج شده و در نتیجه دانش تولید شده از این داده ها بسیار اندک می باشد. از این رو علم داده‌کاوی با استفاده از ترکیب علم آمار و کامپیوتر و بکارگیری تکنیک های یادگیری ماشین با استخراج اطلاعات و دانش و كشف الگوهای پنهان از پایگاه داده‌های بسیار بزرگ در این جایگاه به‌عنوان یک راهکار اساسی تبدیل داده‌ها به دانش مطرح گردیده است. در این راستا شرکت "گسترش فناوری آروند" آماده ارائه طیف گسترده از خدمات داده‌کاوی‌ از طریق تعریف پروژه های اختصاصی برای هوشمند سازی کسب و کار شما می باشد.

دریافت لیست خدمات تفصیلی و پیشنهادات
تاریخ:دوشنبه 16 اسفند 1395

اینترنت اشیا

امروزه اتصال اشیاء به شبکه های کامپیوتری و اینترنت دارای رشد بسیار بالایی است اندازه گیری و مدیریت انواع انرژی، مدیریت سیستم های حمل و نقل، افراد، اشیاء، ….. در درجه اول نیازمندجمع آوری و تحلیل اطلاعات از طریق سنسورهای مختلف متصل به اشیاء می باشد با فراهم آمدن بسترها و شبکه های ارتباطی از جمله شبکه های کابلی، شبکه های بی سیم و بسترهای مخابراتی پیشرفته مانند ۳G و با بهره گیری از انواع سنسورها، امکان جمع آوری اطلاعات از هر متغیری و در هر کجا و ارسال آن به مراکز جمع آوری اطلاعات و تحلیل آن فراهم گردیده است. شرکت "گسترش فناوری آروند" راهکارهای جمع آوری و ارسال انواع اطلاعات را فراهم می نماید و پلاتفرم مورد نیاز جهت مدیریت و تجزیه و تحلیل این اطلاعات را نیز فراهم می نماید.

دریافت لیست خدمات تفصیلی و پیشنهادات
تاریخ:دوشنبه 16 اسفند 1395